• BAYDAR YENİDEN İL BAŞKANI!

  AK Parti’nin yeni İl Başkanı Yunus Baydar İki dönem AK parti İl Başkanlığı, iki kez de AK Parti Ardahan Milletvekili Adayı olan Veteriner Hekim Yunus Baydar yeniden AK Parti Ardahan İl Başkanı oldu. Başbakanın bizzat görevlendirdiği Baydar uzun süre İl Başkanı koltuğuna yeniden oturacak. AK Parti İl Başkanlığına yeniden atanan Yunus Baydar'ın hemen kolları sıvayıp, kendi kadrosunu oluşturmaya başlayacağı öğrenildi.
  Türkçe
 • AK Kadınlar Anneler Gününde Kadınlara Karanfil Dağıttı...

  AK KADINLAR ANNELER GÜNÜNDE KADINLARA KARANFİL DAĞITTIP YÜRÜYÜŞ VE KADIN KOLLARI BAŞKANININ ANLAMLI KONUŞMASI İLE ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADILAR..
  Türkçe
 • ARDAHAN DA ADAYLARA VEKİL GİBİ KARŞILAMA YAPILDI

  Ankara`da düzenlenen “Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı” sonrası Pazar günü Ardahan'a gelen AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ile Milletvekili adayı Veteriner Hekim Yunus Baydar, binlerce AK Partililer ile vatandaşların katılımlarıyla oluşan coşkulu konvoy eşliğinde karşılanırken, davul-zurna ile çekilen halaylar sonucu tam bir sevgi selinin meydana gelmesiyle Çamlıçatak-Ardahan yolu zaman-zaman trafiğe kapanmıştır.
  Türkçe
 • 28 ŞUBAT ARDAHAN TEMAYÜL HEYECANI

  Haziran 2015'te Yapılacak olan Genel seçimleri için, Türkiye genelinde Ak Parti temayül yoklaması yaptı. Ardahan Milletvekili adayı olabilmek için başvuruda bulunan aday adayları için yapılan temayül yoklaması Ardahan Halk Eğitim Merkezinde Gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • AK PARTİ ARDAHAN 5.OLAĞAN İL KONGRESİ

  AK PARTİ ARDAHAN 5.OLAĞAN İL KONGRESİ PAZAR GÜNÜ SAAT 11:00 DA KAZIM KARABEKİR SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.
  Türkçe
 • AK PARTİ ARDAHAN 5,OLAĞAN MERKEZ İLÇE KONGRESİ

  Ak Parti Ardahan Merkez İlçe 5. Olağan Kongresi dün Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Göle’ye geliyor!

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, 10 Aralık Çarşamba günü Ardahan’ın Göle ilçesine gelecek.
  Türkçe