• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET RIFAT VURAL

  Çıldır

  1974 Ardahan doğumluyum. İlk ve ortaokulu Çıldır ilçe merkezinde okudum.Lise öğrenimimi Ankara Başkent lisesinde tamamladım. Süleyman Demirel Ünüveristesi Burdur Meslek Yuksekokulu Makina Teknikerliği bölümü tamamladıktan sonra askelik görevimi, acemi birliği İzmir ve Usta birliğinide Tekirdağ da bitirdim. Askerlik sonra Çıldır İlçemde ticarete atıldım. 24 yıldır ticaretle ugrasmaktayım, 12 yıldır gazetecilik mesleğinide yapmaktayım. Son 6 yıldır aktif siyasete girerek ilk 5 yıl AK Partiden Belediye Meclis Üyeliği yaptım, son 1 yıldır da AK Parti Çıldır İlçe Başkanı olarak görev yürütmekteyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAHRETTİN GÖRMÜŞ

  Merkez

  1970 Ardahan doğumluyum. İlkokulu Ardahan 23 Şubat ilkokulunda okudum. Oorta ve Liseyi Ardahan İmam Hatip Lisesinde okudum. Gaziantep Ünüversitesi Endüstiriyel Elektronik Bölümünü bitirdim Anadolu Ünüversitesi Açıköğretim Kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 1998 den beri esnaflık yapmaktayım. 2010-2014 yılları arasında Esnaf Odası yönetiminde bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLHAN GÜLTEKİN

  Göle

  1966 göle doğumluyum 5 çocuklu bir ailede büyüdüm. orta ve lise öğrenımı göle de tamamladım. Eskişehir iktisat fakültesi terk ettim. daha sonra siyasi hayata atıldım milli gençlik başkanlığı yaptım refah partisi teşkilat başkanlıgı yaptım fazilet partısı il hatipliği ve teşkilat baskanlıgı yaptım Ak parti il yönetimine girdim ak parti bir dönem ilçe teşkilat başkanlıgı yaptım ak parti siyasi hukuk işleri başkanlıgı yaptım. 2 dönemdir de ilçe başkanı olarak devam etmekteyim evli ve 4 çocuk babasıyım ticaretle yaşamımı sürdürüyorum

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEVRİYE DERDİYOK

  Damal

  1973 yılında hanakta doğdum. 7 kardeşin 5.cisiyim. ilk ve orta öğretimini istanbul ataköy muhittin üstündağ ilk öğretim okulunda okudum. lise öğrenımımı açık öğretim fakültesinden halen devam ettirmekteyim. 2014 yılında Damal Belediye Başkanı adayı oldum. Akabinde atamayla Damal ilçe Başkanı 22/12/2014 seçildim 2 çocuğum var kızım özge derdiyok şuan 25 yaşında marmara üniversitesi mezunu ve avukatlık yapıyor. oğlum ahmet derdiyok suan 10 yasında ardahan fen lisesini okuyor eşim kardelen ana okulunda memurluk yapıyor.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SONGÜL ÖNER

  Posof

  05/11/1970 Posof Doğumluyum eğitimlerin dışında Posof ilçesinde çalışmalarıma devam ettim.7 kardeşiz 1 kardeşim vefat etti.1 Erkek 6 kız kardeşiz 2005 yılına kadar aile şirketinde muhasebeci olarak çalıştım.Halen posof ilçesinde yaşamaktayım. AK PARTİ DE ALDIĞI GÖREVLER : Posof ilçesinde Ak Parti kurucusu olarak başladı, Başkan Yardımcısı (sosyal ve hukuki işler) 2007 yılına kadar devam ettim 2007 yılında bir dönem genel seçimlerde atama olarak ilçe başkanlığı yaptım,daha sonra ilçe başkanlığını seçimde kaybettim.2010 Yılında AK Parti Belediye Meclisi Üyeliği yaptım. 2010 Yılında AK Partiden Milletvekili aday adayı oldum,daha sonra Partideki çalışmalarıma gönüllü olarak devam ettim.2014 Yılında haziran ayında ilçe başkanı olarak atandım .Daha sonra seçimle ilçe Başkanlığı görevini kazandım devam etmekteyim .

 • ×

  İlçe Başkanı

  TANJU KİLİT

  Hanak

  ardahan ili hanak ilçesi çayağzı köyünde 1985 yılında doğdum. ilk okulumu çayağzı köyünde orta okul ve liseyi hanak lisesinde tamamladım.askerliğimi diyarbakır eğil ilçesinde yaptım. askerliğin ardından esnaflık yapmaya başladım.2006 yılında evlendim. 1 çocuk babasıyım halen esnaflıkla uğraşmaya devam ediyorum