• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET RIFAT VURAL

  Çıldır

  1974 Ardahan doğumluyum. İlk ve ortaokulu Çıldır ilçe merkezinde okudum.Lise öğrenimimi Ankara Başkent lisesinde tamamladım. Süleyman Demirel Ünüveristesi Burdur Meslek Yuksekokulu Makina Teknikerliği bölümü tamamladıktan sonra askelik görevimi, acemi birliği İzmir ve Usta birliğinide Tekirdağ da bitirdim. Askerlik sonra Çıldır İlçemde ticarete atıldım. 24 yıldır ticaretle ugrasmaktayım, 12 yıldır gazetecilik mesleğinide yapmaktayım. Son 6 yıldır aktif siyasete girerek ilk 5 yıl AK Partiden Belediye Meclis Üyeliği yaptım, son 1 yıldır da AK Parti Çıldır İlçe Başkanı olarak görev yürütmekteyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FIRAT AVŞAR

  Merkez

  26.06.1981 ARDAHAN DOĞUMLUYUM İLK EV ORTA ÖĞRETİMİMİ ARDAHAN DA TAMAMLADIKTAN SONRA ERZURUM SAĞLIK MESLEK LİSESİ OKUDUM. SAĞLIK İDARESİ YÜKSEK OKULU OKUDUM DAHA SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ OKUDUM.2004-2014 YILLARI ARASINDA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BULAŞICI HASTALIKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM. ARDINDAN 2014 YILINDAN SONRA İSTİFAMI BABAMIN VEFATINDAN DOLAYI VERDİM BABA MESLEĞİ OLAN SÜRÜCÜ KURSU FAALİYETLERİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLHAN GÜLTEKİN

  Göle

  1966 göle doğumluyum 5 çocuklu bir ailede büyüdüm. orta ve lise öğrenımı göle de tamamladım. Eskişehir iktisat fakültesi terk ettim. daha sonra siyasi hayata atıldım milli gençlik başkanlığı yaptım refah partisi teşkilat başkanlıgı yaptım fazilet partısı il hatipliği ve teşkilat baskanlıgı yaptım Ak parti il yönetimine girdim ak parti bir dönem ilçe teşkilat başkanlıgı yaptım ak parti siyasi hukuk işleri başkanlıgı yaptım. 2 dönemdir de ilçe başkanı olarak devam etmekteyim evli ve 4 çocuk babasıyım ticaretle yaşamımı sürdürüyorum

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEVRİYE DERDİYOK

  Damal

  1973 yılında hanakta doğdum. 7 kardeşin 5.cisiyim. ilk ve orta öğretimini istanbul ataköy muhittin üstündağ ilk öğretim okulunda okudum. lise öğrenımımı açık öğretim fakültesinden halen devam ettirmekteyim. 2014 yılında Damal Belediye Başkanı adayı oldum. Akabinde atamayla Damal ilçe Başkanı 22/12/2014 seçildim 2 çocuğum var kızım özge derdiyok şuan 25 yaşında marmara üniversitesi mezunu ve avukatlık yapıyor. oğlum ahmet derdiyok suan 10 yasında ardahan fen lisesini okuyor eşim kardelen ana okulunda memurluk yapıyor.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SONGÜL ÖNER

  Posof

  05/11/1970 Posof Doğumluyum eğitimlerin dışında Posof ilçesinde çalışmalarıma devam ettim.7 kardeşiz 1 kardeşim vefat etti.1 Erkek 6 kız kardeşiz 2005 yılına kadar aile şirketinde muhasebeci olarak çalıştım.Halen posof ilçesinde yaşamaktayım. AK PARTİ DE ALDIĞI GÖREVLER : Posof ilçesinde Ak Parti kurucusu olarak başladı, Başkan Yardımcısı (sosyal ve hukuki işler) 2007 yılına kadar devam ettim 2007 yılında bir dönem genel seçimlerde atama olarak ilçe başkanlığı yaptım,daha sonra ilçe başkanlığını seçimde kaybettim.2010 Yılında AK Parti Belediye Meclisi Üyeliği yaptım. 2010 Yılında AK Partiden Milletvekili aday adayı oldum,daha sonra Partideki çalışmalarıma gönüllü olarak devam ettim.2014 Yılında haziran ayında ilçe başkanı olarak atandım .Daha sonra seçimle ilçe Başkanlığı görevini kazandım devam etmekteyim .

 • ×

  İlçe Başkanı

  TANJU KİLİT

  Hanak

  1985 YILINDA ARDAHAN İLİ HANAK İLÇESİ ÇAYAĞZI KÖYÜ'NDE DOĞDUM İLKOKULU KÖYÜMDE ORTA VE LİSEYİ HANAK İLÇESİNDE OKUDUM KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDIM 1 YIL OKUDUKTAN SONRA BIRAKTIM HANAK İLÇESİNDE ESNAFLIK YAPMAYA BAŞLADIM VE HALEN ESNAFLIK YAPMAKTAYIM 2004 YILINDA AK PARTİ AİLESİNE KATILDIM 1 DÖNEM İLÇE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM 2 DÖNEM DE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI YAPTIM AYRICA 1 DÖNEM İLÇE YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM VE 2 DÖNEMDİR DE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.