• ×

  İlçe Başkanı

  FIRAT AVŞAR

  Merkez

  26.06.1981 ARDAHAN DOĞUMLUYUM İLK EV ORTA ÖĞRETİMİMİ ARDAHAN DA TAMAMLADIKTAN SONRA ERZURUM SAĞLIK MESLEK LİSESİ OKUDUM. SAĞLIK İDARESİ YÜKSEK OKULU OKUDUM DAHA SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ OKUDUM.2004-2014 YILLARI ARASINDA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BULAŞICI HASTALIKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM. ARDINDAN 2014 YILINDAN SONRA İSTİFAMI BABAMIN VEFATINDAN DOLAYI VERDİM BABA MESLEĞİ OLAN SÜRÜCÜ KURSU FAALİYETLERİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEVRİYE DERDİYOK

  Damal

  1973 yılında hanakta doğdum. 7 kardeşin 5.cisiyim. ilk ve orta öğretimini istanbul ataköy muhittin üstündağ ilk öğretim okulunda okudum. lise öğrenımımı açık öğretim fakültesinden halen devam ettirmekteyim. 2014 yılında Damal Belediye Başkanı adayı oldum. Akabinde atamayla Damal ilçe Başkanı 22/12/2014 seçildim 2 çocuğum var kızım özge derdiyok şuan 25 yaşında marmara üniversitesi mezunu ve avukatlık yapıyor. oğlum ahmet derdiyok suan 10 yasında ardahan fen lisesini okuyor eşim kardelen ana okulunda memurluk yapıyor.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SİNAN KARATAY

  Göle

  1979 Yılında Göle Yanatlı köyünde doğdu,ilkokulu kendi köyünde orta okulu Çayırbaşında tamamladı.Lise eğitimini İstanbul Avcılar Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı.Üniversite eğitimini Kars Kafkas Üniversitesi Muhasebe Bölümünü okudum,halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi 4.Sınıf Eğitimi devam ediyor.2014 yerel seçimlerinde Ak Partiden İl Genel Meclisi Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.2014 yılında SKM Başkanlığı,2017 yılında ilçe seçim işleri Başkanlığı görevinde bulundu.Esnaflık ve Çiftçilik yapıyor,evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SONGÜL ÖNER

  Posof

  05/11/1970 Posof Doğumluyum eğitimlerin dışında Posof ilçesinde çalışmalarıma devam ettim.7 kardeşiz 1 kardeşim vefat etti.1 Erkek 6 kız kardeşiz 2005 yılına kadar aile şirketinde muhasebeci olarak çalıştım.Halen posof ilçesinde yaşamaktayım. AK PARTİ DE ALDIĞI GÖREVLER : Posof ilçesinde Ak Parti kurucusu olarak başladı, Başkan Yardımcısı (sosyal ve hukuki işler) 2007 yılına kadar devam ettim 2007 yılında bir dönem genel seçimlerde atama olarak ilçe başkanlığı yaptım,daha sonra ilçe başkanlığını seçimde kaybettim.2010 Yılında AK Parti Belediye Meclisi Üyeliği yaptım. 2010 Yılında AK Partiden Milletvekili aday adayı oldum,daha sonra Partideki çalışmalarıma gönüllü olarak devam ettim.2014 Yılında haziran ayında ilçe başkanı olarak atandım .Daha sonra seçimle ilçe Başkanlığı görevini kazandım devam etmekteyim .

 • ×

  İlçe Başkanı

  TANJU KİLİT

  Hanak

  1985 YILINDA ARDAHAN İLİ HANAK İLÇESİ ÇAYAĞZI KÖYÜ'NDE DOĞDUM İLKOKULU KÖYÜMDE ORTA VE LİSEYİ HANAK İLÇESİNDE OKUDUM KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDIM 1 YIL OKUDUKTAN SONRA BIRAKTIM HANAK İLÇESİNDE ESNAFLIK YAPMAYA BAŞLADIM VE HALEN ESNAFLIK YAPMAKTAYIM 2004 YILINDA AK PARTİ AİLESİNE KATILDIM 1 DÖNEM İLÇE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM 2 DÖNEM DE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI YAPTIM AYRICA 1 DÖNEM İLÇE YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM VE 2 DÖNEMDİR DE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF YILMAZ

  Çıldır

  1955 Yılında Çıldır'da doğdum.İlk ve Orta Öğretimim Çıldır'da okuduktan sonra Liseyi Ardahan Lisesinde tamamladım. 1975-1976 Yıllarında Hava Teknik Okullarında Hava Muharebe Elektronik Okulunu bitirdim.Hava Kuvvetlerinde 25 yıl görev yaptıktan sonra emekli oldum.Kuruluşundan beri Ak Parti Teşkilatlarında yer aldım. Belediye Başkan Adaylığı ve İlçe Yönetiminde görevler aldım.