• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  SONER GÖRMÜŞ

  1987 Ardahan 23 Şubat İlkokulu 1984 Yılı Ardahan ortaokulu 1987 Ardahan Lisesi Mezun oldum. 1989 yılında askerlik görevine başladım 19910 yılında terhis oldum. 1990-91 yıllarında Ardahan Merkeze bağlı Dağevi Köyü’ne öğretmenlik yaptım. 1998-2000 yıllarında uluslar arası ticaret yaptım. 1999 yılında Anavatan Partisi İl Başkan yardımcısı oldum. 2002’de Anavatan Partisi İl Başkanı oldum. 2006 yılında Ak Parti saflarına katıldım. 2012 yılında İl Disiplin Kurulunda görev yaptım 2013 yılında Ticaret Odası Yönetim Kuruluna seçildim 2018 yılında Ak Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler İl Başkan Yardımcısı oldum.Komisyonlarda başkanlık ve temsilcilik yaptım şuanda halen ticaretle uğraşıyorum mobilya ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermekteyim.Gençlik yıllarından beri sosyal hayat ve siyasetle iç içe bir yaşam tercih ettim birçok STK’lara üyeyim. 15 sene amatör futbol oynadım evli 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  CAVİT TAŞÇI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  TEVCİT DEĞİRMENCİ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MEHMET ALKAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SEVCAN ŞİMŞEK

  1992 ARDAHAN DOĞUMLU MEMUR ANNE VE BABANIN İLK KIZIYIM VE İLK ,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ARDAHAN DA TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNİVERSİTE OKUMAK İÇİN DÖRT YIL KARS DA BULUNDUM . VE SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÜNETİMİ OKUYARAK KENDIMI EĞİTİM ALANINDA GELİŞTİRDİM SEMİNERLERE KATILIP SUNUMLAR YAPARAK ÖZGÜVENIMI GELİSTIRDIM AYNI ZAMANDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜNDE OKUYUP EĞİTİM HAYATIMI TAMAMLADIM 2016 YILINDA MEZUN OLDUKTAN SONRA 2016 YILINDA AK PARTIDE AKTİF GÖREV ALDIM.ŞUANDA DA İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ERKAN ERYAT

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ÖZGÜR AÇİKYİLDİZ

  01.05.1979 YILINDA ARDAHAN GÖLE İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK - ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ARDAHANDA TAMAMLADIM. 21 ŞUBAT 2000 YILINDA ASKERLİĞİMİN ACEMİ BİRLİĞİNİ ERZİNCANDA YAPTIKTAN SONRA ANKARA POLATLIDA USTA BİRLİĞİMİ YAPTIM. 2004 YILINDA EVLENDİM. 1 KIZ BİR OĞLAN OLMAK ÜZERE 2 ÇOCUK BABASIYIM. ŞUANDA DA ÖNLİSANS BÜRO YÖNETİMİ BÖLÜMÜNÜ OKUYORUM. VE ESNAFLIK YAPARAK GEÇİMİMİ SAĞLIYORUM.PARTİMİZDE HER KADEMEDE SÜREKLİ GÖREV ALDIM VE ŞUAN İL YEREL YÖNETİMLER BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MEHMET FATİH AKSOY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  DENİZ ÖZER

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MURAT AKKAYA

  01.05.1986 YILINDA ARDAHAN MERKEZ SUGÖZE KÖYÜNDE DOĞDUM. İLK OKULU KÖYÜMDE, ORTA OKULU 23 ŞUBAT İLKÖĞRETİM OKULUNDA, LİSEYİ ARDAHAN LİSESİNDE OKUDUKTAN SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNİ BİTİREREK EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. BİR SÜRE KENDİ İŞ YERİMDE TİCARETLE UĞRAŞTIM. 2013 YILINDAN İTİBAREN ARDAHANDA SÜRÜCÜ KURSUNDA DİREKSİYON EĞİTMENLİĞİ YAPMAKTAYIM VE EVLİYİM. SİYASET HAYATIM AK PARTİ İLE AK PARTİ SAYEEİNDE BAŞLADI VE DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ERBAY GÜRBULAK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  UĞUR ALP KAYATÜRK

  1982 ARDAHAN MERKEZ DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ARDAHAN'DA TAMAMLADIM. LİSEDEN SONRA TİCARETE BABAMIN YANINDA BAŞLADIM. HALEN DAHA TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM. 15 YIL ARDAHAN'DA AMATÖR FUTBOL OYNADIM. 3 YIL FUTBOL KULÜBÜ BAŞKANLIĞI YAPTIM. ARDAHAN TİCARET ODASI GENÇ GİRİŞİMCİLER YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. 2018 YILINDA AK PARTİ'YE ÜYE OLARAK İL YÖNETİM KURULU SEKRETERLİK GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  KAAN KOÇ

  1992 yılı Ardahan doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Ardahan’da tamamladıktan sonra 2006 yılından itibaren ilk olarak Kars Fen Lisesi Bakabinde de Ardahan Fen Lisesi’nde okuyarak 2010 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandım. 2014 yılında bu bölümden mezun olup serbest inşaat mühendisi olarak çalışmalarıma başladım. Halen sahibi olduğum MİRBEY İNŞAAT firmasıyla proje çizimi ve taahhüt sektörlerinde çalışmaya devam etmekteyim. 01/04/2018 yılında gerçekleşen seçim ile Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliğini kazandım ve görevime devam etmekteyim. 2014 yılından beri üyesi bulunduğum İnşaat Mühendisleri Odası’nın 2018 yılında Ardahan il temsilciliğini kurdum ve görevime devam etmekteyim. Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nde Yapı Ana bilimdalında Yüksek Lisans öğrenimime devam etmekteyim. Ardahan ve bölge illerinde gerçekleşen büyük projelerin birçoğunun projesi ya da inşasında katkım bulunmaktadır. Evli ve 1 kız çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  SAYIM KARAKOÇ