• ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN BALCI

  02.02.1965 tarihinde Ardahan'da doğdum.İlk ve ortaokulu ve lise öğrenimini Ardahan'da tamamladım. 1986 yılında Manisa Kırkağaç'ta tamamladım. 1991 yılında evlendim evli 3 çocuk babasıyım esnaflık yaparak geçimimi sağlıyorum. Ak Parti kurucu üyesiyim hemen hemen her yönetimde görev aldım ve şuan teşkilat başkanı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYNUR SÜTÇÜ

  1982 yılında İzmit'te doğdum ilk ve orta öğrenimimi Hanak Atatürk İlköğretim Okulu'nda liseyi Ardahan Lisesinde okudum 1999 yılında mezun oldum 2002 yılında Kafkas Üniversitesi arıcılık 2007 Kafkas Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunuyum İşkur bünyesinde valilik planlama ve koordinasyon müdürlüğünde ve iki dönem de belediye bünyesinde çalıştım nişanlıyım 4 kardeşiz.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERCAN ÜRKER

  20.07.1988 TARİHİNDE ARDAHAN MERKEZ DOĞUMLUYUM. İLK-ORTA VE ÜNİVERSİTE TAHSİLİMİ ARDAHAN DA TAMAMLADIM. YEREL BİR GAZETEDE 11 YIL MUHABİRLİK YAPTIM. BEKARIM. SERBEST MESLEKLE UĞRAŞMAKTAYIM. 2 DÖNEMDİR DE PARTİMİZİN TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERÇİN KAVAK

  1964 YILINDA ARDAHAN'DA DOĞDUM İLKOKULU KÖYDE ORTAOKULU ARDAHAN'DA OKUDUM 1981 YILINDA EVLENDİM VE 2015 YILINDAN İTİBAREN HEM KÖYDE HEM ARDAHAN'DA OTURMAYA BAŞLADIM 3 ÇOCUK BABASIYIM İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDAL KURUKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL KAHYA

  04.02.1965 YILINDA ARDAHAN DA DOĞDUM. ÖĞRENİMİMİ ARDAHANDA TAMAMLADIM. 1985 YILINDA ASKERLİĞİMİ İSTANBULDA YAPTIKTAN SONRA 1987 YILINDA EVLENDİM. 1 KIZ 2 OĞLAN OLMAK ÜZERE 3 ÇOCUK BABASIYIM. ESNAFLIK YAPIYORUM. 2005 YILINDAN BERİ PARTİMİZİN HER KADEMSİNDE GÖREV ALMAKTAYIM. ŞUAN DA İL YÖNETİMİ EKONOMİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KADİR ŞENEL

  1968 YILINDA ARDAHAN'DA DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSEYİ ARDAHAN'DA TAMAMLADIM 2014 YILINDAN BERİ PARTİ ÜYESİYİM İL YÖNETİM KURULUNDA İL İNSAN HAKLARI BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİ YAPTIM. ŞUANDA DA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM TİCARETLE UĞRAŞIYORUM EVLİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  LEYLA KARGI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHARREM BİLGİN

  10.12.1983 ARDAHAN DOĞUMLUYUM. İLK-ORTA VE LİSE ÖĞRRENİMİMİ ARDAHANDA TAMAMLADIKTAN SONRA 2004 YILINDA ASKERE GİTTİM. 2006 YILINDA ASKERLİĞİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA ANKARA'DA AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ EĞİTİMİNİ ALDIKTAN SONRA İLİMİZDE HİZMET VERMEYE BAŞLADIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM. ŞUAN PARTİMİZDE İL ARGE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT AKTAŞ

  1984 ARDAHAN'DA DOĞDUM İLK VE ORTAOKULU ARDAHAN'DA LİSE VE ÜNİVERSİTEYİ ANKARA'DA OKUDUM. 2009 YILINDAN BERİ ARDAHAN'DA ESNAFLIK YAPMAKTAYIM AYRICA KÖYDE DE HAYVANCILIK VE ARICILIK YAPMAKTAYIM BEKARIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT DURSUNOĞLU

  1982 ARDAHAN DOĞUMLUYUM 1998 YILINDAN BERİ ERKEK KUAFÖRLÜĞÜ YAPMAKTAYIM İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. EVLİ 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT KARACA

  1965 YILINDA ARDAHAN'DA DOĞDUM İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ARDAHAN'DA TAMAMLADIM 25 YILDAN BERİ ARDAHAN'DA ESNAFLIK YAPMAKTAYIM İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUTLU ŞANLITÜRK

  16.08.1977 göle doğumluyum. Halen ilçemde Mali Müşavirlik yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 2013 yılında siyasi hayata ak parti ile başladım. 2014 yılında Göle İlçe Belediye Başkanı aday adayı oldum. Ak parti teşkilatında sürekli il Yönetiminde başkan yardımcılıgı görevlerini aldım son olarak 2017 yılı ocak ayında aldığım siyasi ve hukuk işleri başkanı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER YILMAZ

  1987 Merkez Ardahan doğumlu . İlk ve lise tahsilini Ardahan da yaptıktan sonra . Ankara başkent Üniversitesi siyasal bilimler ve uluslar arası ilişkiler bölümünde hazırlık eğitimi almış hazırlık eğitimini tamamladıktan sonra eğitimini yarı bırakıp Ardahan Üniversitesi dış ticaret bölümünü bitirmiştir. Ardahan ilinde ticaret yapmaktadır.Dernek ve STK ların yürütmelerinde görev almış şu anda da Kent konseyi yürütme kurulda , Serhat Ardahan Dernekler federasyonu kurucu yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir.Bekardır.Siyasi yaşamına da ak parti 17 aralık 2017 de yaptığı 6. Olağan kongresinde İl Başkan yardımcısı olarak başladı.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ONUR GÜLTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN YİLDİZ

  DEDEKILIÇ KÖYÜNDE IKAMET ETMEKTEYIM TARIM VE HAYVANCILIKLAUĞRAŞIYORUM AYRIYETEN BESICILIK YAPIYORUM ANKARA DA VE KÖYÜMDEDE BESICILIK YAPIYORUM SIYASI FAALIYETLERIM REFAH PARTISINDE VE FAZILET PARTISINDE SON OLARAK AK PARTIDE FAALIYET GÖSTERDIM BÜYÜK KATKILAR SAĞLADIM BU VESILEYLE BAZI GÖREVLERDEDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZCAN ÇİNAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZCAN GÜZEL

  1965 YILINDA ARDAHAN ÇAMLIÇATAK ÖYÜ'NDE DOĞDUM.2002 YILINDAN BERİ AK PARTİ ÜYESİYİM ŞUAN AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE GÖREV YAPIYORUM ARDAHAN MERKEZDE İKAMET EDİYORUM EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZGÜR AÇİKYİLDİZ

  01.05.1979 YILINDA ARDAHAN GÖLE İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK - ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ARDAHANDA TAMAMLADIM. 21 ŞUBAT 2000 YILINDA ASKERLİĞİMİN ACEMİ BİRLİĞİNİ ERZİNCANDA YAPTIKTAN SONRA ANKARA POLATLIDA USTA BİRLİĞİMİ YAPTIM. 2004 YILINDA EVLENDİM. 1 KIZ BİR OĞLAN OLMAK ÜZERE 2 ÇOCUK BABASIYIM. ŞUANDA DA ÖNLİSANS BÜRO YÖNETİMİ BÖLÜMÜNÜ OKUYORUM. VE ESNAFLIK YAPARAK GEÇİMİMİ SAĞLIYORUM.PARTİMİZDE HER KADEMEDE SÜREKLİ GÖREV ALDIM VE ŞUAN İL YEREL YÖNETİMLER BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZKAN AKPINAR

  1977 ARDAHAN DOĞUMLUYUM İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ARDAHAN'DA TAMAMLADIKTAN SONRA İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM BİR SÜRE ÜCRETLİ ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPTIKTAN SONRA ARAS ELEKTRİKTE TAHSİLAT ŞEFİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM EVLİYİM 2 ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZMEN DEMİR

  05.01.1983 ARDAHAN DOĞUMLUYUM. İLK ÖĞRETİMİMİ ARDAHANDA TAMAMLADIM. BABAM EMEKLİ OLDUKTAN SONRA İSTANBULA TAŞINDIK. 1993 YILINDA ORTA OKULU İSTANBUL ÜMRANİYEDE TAMAMLADIKTAN SONRA LİSE EĞİTİMİMİ DE MEVLANA LİSESİNDE TAMAMLADIM. 2003 YILINDA ACEMİ BİRLİĞİMİ KÜTAHYA USTA BİRLİĞİNİ DE GAZİANTEPTE TAMMLADIM. 2005 YILINDA EVLENDİM. 2007 YILINDA İSE TİCARETE BAŞLADIM. 3 ÇOCUK BABASIYIM. PARTİMİZDE İL İNSAN HAKLARI BAŞKANI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEVCAN ŞİMŞEK

  1992 ARDAHAN DOĞUMLU MEMUR ANNE MEMUR BABANIN İLK KIZIYIM. İKİ KARDEŞİZ. LİSE ARDAHAN LİSESİNDE OKUDUKTAN SONRA KAFKAS ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİNDE BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. AYNI ZAMANDA SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. AK PARTİ İL SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ 2 DÖNEMDİR YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SONER GÖRMÜŞ

  1969 Ardahan doğumluyum. 1987 yılında liseden mezun oldum 1990 yılında askerlik görevimi yaptım daha sonra ticarete atıldım. 1999 Anavatan Partisi'nde başkan yardımcılığı görevine getirildim 2000 yılında bıraktım Adalet ve Kalkınma Partisi'nde siyasete devam etmekteyim İl Yönetim Kurulu Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim esnafım evli ve 3 çocouk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAŞAR TOPKAYA

  1967 yılında Ardahan'ın Çıldır ilçesinde doğdum. Eğitimimi Ardahan'da tamamladım hayvancılık yapmaktayım Ardahan Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım evliyim 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZENURE ÖZER